Біографія кандидатки в старости Покровського округу Кондратовець Олени Юріївни

Кондратовець Олена Юріївна народилася 23 квітня 1985 року в селі Покровське (раніше Комсомольське) Олевського району (нині Коростенського) Житомирської області. Одружена, двоє дітей. Громадянка України, безперервно проживає на території України з дня народження по даний час.

У 2002 році закінчила Покровську ЗОШ, 2002-2006 рр. навчалася в Новоград-Волинському економіко-гуманітарному коледжі, де отримала диплом молодшого спеціаліста юриста. З 2006 року працювала у Коростишівській державній виконавчій службі Житомирської області на посаді державного виконавця. У цьому ж році була переведена на посаду старшого державного виконавця в Коростенському (Олевському) районі Житомирської області. У 2011 році звільнилася із займаної посади за власним бажанням. 2013-2016 рр. – навчалася в інституті «Міжрегіональна академія управління персоналом» на факультеті «правознавство». З 2016 року працювала головним бухгалтером в Покровській сільській раді. З 2017 по 2020 рік працювала на посаді діловода в Покровському старостинському окрузі. З 2020 року є старостою цього округу.