Сергій Лисицький привітав чемпіонів Відкритого чемпіонату Житомирської області зі змішаних видів єдиноборств

16 лютого в актову залу міської ради були запрошені спортсмени, які здобули перші місця на Відкритому чемпіонаті Житомирської області зі змішаних видів єдиноборств та тренер спортивного клубу “ММА” Андрій Кондратюк.

Змагання, у яких олевчани здобули 6 золотих медалей,  проходив 12-13 лютого у місті Житомир.

Під час зустрічі міський голова Сергій Лисицький, його заступники Юрій Данюк та Сергій Гончар поспілкувалися зі спортсменами та обговорили подальші плани у спортивній діяльності клубу.

Сергій Лисицький вручив чемпіонам подяки Олевської міської ради та грошові нагороди, а саме: Дмитру Редьку, Ярославу Жеребилу, Кирилу Долі та Станіславу Сороці.