21 лютого всі заклади освіти Олевської громади повертаються до звичайного режиму роботи

З понеділка, 21 лютого, учні 1-11 класів повертаються до очного навчання. Таке рішення ухвалили сьогодні, 18 лютого,  на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олевської міської територіальної громади.

За словами медиків статистика захворювань на коронавірусну інфекцію та ГРВІ серед дітей пішла на спад, також знизилась госпіталізація дітей. Враховуючи це, члени комісії вирнішили відновити освітній процес навчання.

Відновлюється очна форма навчання для дітей дошкільних, позашкільних закладів освіти, музичної та спортивної шкіл. Також відновлюється робота суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, діяльність яких пов’язана з наданням послуг групам осіб (фітнес центра, спортивні зали, танцювальні гуртки, школи іноземних мов тощо).

Нагадуємо, що на дистанційне навчання учні пішли з 25 січня 2021 р.

Протокол №5 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій