Бібліотека – територія соціальної підтримки

Під час війни надзвичайно важливим стало єднання українців для боротьби з ворогом. Кожна добра справа наближає нашу перемогу.
Саме тому працівники Олевської публічної бібліотеки згуртувалися і організовують дозвілля для усіх , хто потребує емоційної розрядки через проведення заходів для жителів громади та переселенців. Працівники надають безкоштовну послугу «Книга додому» для людей, які не мають фізичної можливості прийти до бібліотеки.
Сьогодні бібліотеки нашої громади – це центри підтримки і соціальної адаптації громадян. І саме сьогодні, 31 травня 2022 року відбулася передача книг в кількості майже 100 примірників та журналів для військовослужбовців нашої громади. Книги були подаровані жителями громади під час акції «Подаруй книгу для воїнів» і вручені Ігорю Назарчуку – майору, начальнику групи військово-цивільного співробітництва батальйону ТРО. Ігор Володимирович є користувачем бібліотеки і бере книги для особового складу
бійців військової частини.

Крім несення військової служби в частині велика увага приділяється моральному і духовному спілкуванню через книгу.
Дирекція публічної бібліотеки та бібліотечні працівники вдячні Ігорю Назарчуку за співпрацю.

Олевська ЦБС