Олевських рятувальників привітали з професійним святом

Напередодні Дня рятівника, 16 вересня у актовому залі 17 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Житомирській області відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята.

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за забезпечення надійного захисту національного багатства та життя людей від різних стихій.

Міський голова Сергій Лисицький привітав рятувальників з професійним святом та подякував за відданість обраній справі «Вдячний вам за те, що ви цілодобово підтримуєте бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Бажаю вам міцного здоров’я, і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках».

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення та з нагоди професійного свята Дня рятівника подяками міської ради та грошовими преміями були нагороджені:

• майор служби цивільного захисту, начальник караулу 17 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Житомирській області Василь Осипчук;
  • старший лейтенант служби цивільного захисту, заступник начальника 17 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Житомирській області Сергій Павленко;
  • старшина служби цивільного захисту, водій 17 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Житомирській області Олександр Урбанський;
  • молодший сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник 17 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Житомирській області Денис Ушко;
  • молодший сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник 17 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Житомирській області Максим Житомирець.

Дякуємо за вашу щоденну роботу!

Працюємо задля ПЕРЕМОГИ!