Флешмоб з плетіння маскувальних сіток для ЗСУ

Відділ культури та туризму Олевської міської ради долучився до обласного челенджу з плетіння маскувальних сіток.

«Одна маскувальна сітка – одне врятоване життя», – наголошують організатори дійства.

Ідея челеджу належить комунальному закладу «Міські публічні бібліотеки» та ініційована сферою культури Житомирської міської ради.

У всій області велика кількість людей вже долучилася до цієї хорошої ініціативи та вже переросла у справжній флешмоб. Не залишився осторонь й відділ культури та туризму Олевської міської ради.

Працівники відділу за власні кошти придбали необхідні для участі засоби та приступили до активної праці. До цього долучилися музеї громади, Олевська публічна бібліотека,  Міський будинок культури та музична школа. Готову маскувальну сітку планують передати прикордонникам. В рамках челеджу, естафету відділ культури та туризму передає відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради.

Наразі всіх українців – від малюків до дорослих – об’єднує бажання долучитися до захисту рідної землі, зробити свій внесок у спільну перемогу.