В Олевській громаді реалізовано проєкт «ВОГНЕБОРЦІ»

Олевська міська рада брала участь у проєкті «Вогнеборці» та була відібрана серед великої кількості претендентів з всієї України.

Метою проєкту є саме вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні. Його втілюють за підтримки Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні.

Добровільні пожежні команди Олевщини отримали пожежне спорядження в рамках проєкту,  що імплементується у співпраці з BGK (Банком крайового господарства) та фінансується ЄС з метою підтримки сфери пожежного захисту у громадах.

Наразі у Олевській громаді функціонує дві добровільні пожежні команди: в селі Жубровичі та в селі Стовпинка.

Тож ці ДПК в рамках проєкту отримали набори спеціального одягу (куртки, легкі куртки, штани), взуття, пожежні шоломи, підшоломники, рукавиці, пояси, протигази, лопати, евакуаційні петлі та пожежні драбини. Загальна вартість отриманих наборів майже 400 000 грн.

З таким спорядженням наші молоді ДПК мають змогу розвиватися та вносити свій вклад в якісне забезпечення безпеки на місцевому рівні.

Щиро дякуємо нашим партнерам і меценатам за допомогу та підтримку наших Добровільних пожежних команд.