З Днем місцевого самоврядування!

Шановні колеги!

Щиро вітаю з професійним святом – Днем місцевого самоврядування

Це свято об’єднує лідерів громади – тих, кому люди довірили право представляти їх інтереси, розв’язувати проблеми та робити все задля розвитку кожного з населених пунктів.

Висловлюю слова вдячності депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, працівникам місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, які щоденно, сумлінно та відповідально працюють на благо всієї громади, піклуючись про її розвиток та процвітання. Служіння громаді – це почесна та відповідальна місія, яку ви виконуєте з гідністю.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Бажаю вам отримувати задоволення від своєї роботи та відчувати почуття гордості за результати нашої спільної праці на шляху розбудови Олевської громади і України!

З повагою,

міський голова                                             Сергій ЛИСИЦЬКИЙ