Допомога для військового нашої громади

Допомагати нашим військовим – завжди гарна справа, адже вони не тільки обороняють Україну від загарбників, а й дарують нам впевненість у світлому майбутньому та перемозі.

Міський голова Сергій Лисицький сьогодні, 30 грудня, зустрівся з дружиною військовослужбовця з села Кам’янка. Наразі її чоловік обороняє перебуває на Херсонському напрямку.

Міський голова передав прилад нічного бачення та інші необхідні комплектуючі для нього. Дуже важливо, щоб щоночі ті, хто несе чергування на спостережних постах, почувалися якомога безпечніше. Допомогти їм у цьому можуть саме прилади нічного бачення. Це обладнання не лише додасть можливостей ведення бою у темну пору доби, а й обов’язково принесе значущу перевагу та користь.

Такий необхідний прилад передав Мамед Енверов. Це вже не перша допомога благодійника для військових нашої громади. Щиро вдячні за постійну підтримку та допомогу!