Дошкільнята та вихователі «Струмочку» допомагають ЗСУ

Жителі Олевської громади продовжують допомагати Збройним Силам України. До гарної справи долучаються навіть найменші – дошкільнята.

До Олевської міської ради, зустрітися з міським головою Сергієм Лисицьким та передати гроші на ЗСУ, прийшли вихователі та вихованці дошкільного навчального закладу №10 «Струмочок».

Частину цих коштів зібрали на благодійному ярмарку під час гала-концерту III обласного конкурсу-фестивалю колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка-2023». До ярмарку долучились вихователі та батьки вихованців ДНЗ. Детальніше про фестиваль читайте тут.

Іншу частину коштів надали працівники «Струмочку». Загалом від дитячого садочка було зібрано 5 200 гривень.

Міський голова Сергій Лисицький привітав малечу з новорічно-різдвяними святами, а також подякував діткам та вихователям за благородну справу.