Медики Олевської громади пройшли навчання універсально-прогресивній моделі патронажу від ЮНІСЕФ

Протягом 15-17 лютого 2023 року 2 лікарі-педіатри та 3 медичні сетсри з Олевської громади пройшли навчання щодо впровадженням універсально-прогресивної моделі домашніх візитів до вагітних та родин з дітьми від 0 до 3 років від ЮНІСЕФ. Дитячий фонд ООН (UNICEF) у партнерстві із Міністерством охорони здоров’я України працює в напрямку поширення такої моделі патронажу до родин з дітьми в Україні. Універсально-прогресивна модель домашніх візитів покликана покращити доступність та якість медико-соціальних послуг для родин із дітьми від 0 до 3 років.

Після проходження триденного тренінгу медики, котрі здійснюватимуть патронаж за універсально-прогресивною моделлю, отримали у межах крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки UNICEF Ukraine портативні педіатричні набори. До складу таких наборів входять:

• дитячі ваги;
  • отоскоп;
  • фонендоскоп;
  • пульсоксиметр;
  • ліхтарик;
  • метр дитячий;
  • планшет.

Навчання проводилося у межах крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) UNICEF Ukraine та у партнерстві з Житомирський медичний інститут.