Олевська лікарня отримала 2 монітори життєвих функцій пацієнта від Юнісеф

Олевська центральна лікарня отримала два новеньких монітори життєвих функцій пацієнта від ГО «In Touch Ukraine Foundation» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і сприяння голови Житомирського ОВА Віталія Бунечка.

За словами головного лікаря Олевської ЦЛ Олега Казюка, обладнання допоможе закладу надавати якісну допомогу та догляд пацієнтам.

«Монітори можна використовувати для пацієнтів різного віку. Їх призначення – у постійному контролі параметрів життєдіяльності пацієнтів, тож першочергово вони необхідні тяжкохворим та оперованим, а також породіллям», – зазначив головний лікар.

Монітори дозволяють вимірювати 6 фізіологічних параметрів здоров’я людини: електрокардіографія, частота серцевих скорочень, частота дихання, артеріальний тиск, частота пульсу та температура.

«Надання якісних медичних послуг для всіх жителів нашої громади, внутрішньо переміщених осіб, які наразі перебувають тут, і взагалі всіх громадян – це завжди один з найбільших пріоритетів. Тож я щиро вдячний партнерам, які вкотре допомагають нашій громаді», – зазначив міський голова Сергій Лисицький.

Загалом для Житомирщини було передано 50 таких моніторів життєвих функцій пацієнта, які розподілили між 17 закладами охорони здоров’я області.