Чергова допомога для Олевської громади від Юнісеф

Триває активна співпраця Олевської міської ради з Міжнародною благодійною організацією Юнісеф. За час від повномасштабного вторгнення рф на територію України Олевщина відчула надійну підтримку від Юнісеф у різних сферах життєдіяльності: медицина, освіта, допомога різним категоріям населення, в тому числі й внутрішньо переміщеним особам.

Цього разу благодійна організація передала Олевській громаді обладнання для аварійних надзвичайних ситуацій водопроводу КНС та підтоплень, а також дизельний генератор.

Відповідне обладнання допоможе забезпечити не лише безперебійну роботу навіть в умовах тривалої відсутності електропостачання, а й вирішувати складні поточні проблеми, що пов’язані з підтопленнями та аварійними ситуаціями.

Щиро дякуємо ЮНІСЕФ та всім, хто долучився до цієї ініціативи.