Допомога від «Християнської медичної асоціації України» для Олевської громади

Благодійний фонд «Християнська медична асоціація України» передав Олевській міській раді гуманітарну допомогу, що включає ліки та товари медичного призначення.

Було вирішено передати відповідний вантаж для комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги», аби лікарі могли якісніше надавати медичні послуги.

Серед іншого, у вантажі є препарати для лікування захворювань травної системи, артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, жарознижуючі, протизапальні препарати, антипсихотичні, антибактеріальні засоби тощо.

Відповідні препарати та засоби використовуватимуться для внутрішньо переміщених осіб та військових Збройних Сил України.

«Християнська медична асоціація України» – це медики-професіонали, які цінують людську гідність та формують якісну медицину. Їхня місія – вдосконалювати медичних працівників, які служать людям та покращують їх якість життя. Серед цінностей асоціації: людяність, професійність та довіра.

Олевська міська рада висловлює щиру вдячність Благодійному фонду «Християнська медична асоціація України» за надану допомогу.