Робоча зустріч фахівців з соціальної роботи за підтримки UNICEF

Вчора, 20 березня, в Житомирі відбулась зустріч із надавачами соціальних послуг гуманітарного кейс-менеджменту крос-секторального проєкту In Touch Ukraine Foundation за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.

На робочу зустріч завітали 31 соціальний працівник із 16 громад Житомирщини, серед них – представники Олевської громади. Отримували нові знання та досвід фахівці із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Олевської міської ради Тетяна Помін та Ольга Горпинич.

Під час зустрічі присутні обговорили ряд складних, проте важливих під час війни тем. Зокрема, про особливості взаємодії з людьми, які пережили втрату, а також про помилки при спілкуванні з людьми, які переживають втрату.

«Ми недаремно зібралися напередодні Всесвітнього дня соціальної роботи. Адже самі надавачі соціальних послуг кожного дня працюють з родинами з дітьми, першими дізнаються про їх питання чи проблеми і спільно шукають шляхи їх вирішення», – прокоментували організатори заходу.

Довідково. У межах крос-секторального проєкту In Touch Ukraine Foundation за підтримки UNICEF Ukraine на Житомирщині працює 75 надавачів соціальних послуг гуманітарного кейс-менеджменту.