Жителі Олевської громади продовжують підтримувати наших захисників

Концерти та ярмарки – це чудові засоби збору коштів на благодійність. Ці заходи дозволяють не тільки залучити увагу громадськості до потреб ЗСУ, а зібрати значну суму коштів, щоб допомогти військовим на передовій.

Так, в сільському клубі села Зольня жителі влаштували благодійний концерт та ярмарку.

Сьогодні, 21 березня, в міську раду завітали учні Зольнянської гімназії та передали 7600 грн для потреб Збройних Сил України.

Кошти передали міському голові Сергію Лисицькому. Він запевнив, гроші, що збирає вся наша громада, ідуть виключно на потреби військовослужбовців, які боронять нашу рідну країну від окупантів.

Пам’ятаймо, що волонтерська допомога на фронті безцінна, а маленькими справами та навіть не великими сумами коштів ми усі разом наближаємо велику Перемогу.