В міській раді відбулась комісія з соціально-гуманітарних питань

Сьогодні, 9 травня, відбулось засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань.

У роботі комісії взяли участь: секретар ради Сергій Мельник, заступники міського голови Василь Ковальчук та Юрій Данюк, депутати, члени комісії: Наталія Яценко, Марина Шибецька та Світлана Гергало.

На порядку денному засідання присутні детально опрацювали чотири питання, серед яких: про внесення змін до структури та штатної чисельності КНП «Олевський ЦПМД», про внесення змін у структуру штатного розпису КУ «Центр надання соціальних послуг» та про внесення змін до рішення XXX сесії Олевської міської ради VIII скликання.

Члени комісії також розглянули питання про затвердження міської Програми запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2023-2025 роки.

Заслухавши доповідачів, члени комісії ретельно вивчили всі проєкти рішень порядку денного, обговорили їх та рекомендували винести їх на розгляд сесії Олевської міської ради, яка відбудеться 11 травня.