Сергій Гончар достроково припиняє повноваження заступника міського голови

Сьогодні, 8 червня, достроково припиняються повноваження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гончара Сергія Андрійовича. Відповідне рішення було прийняте на черговій сесії Олевської міської ради.

Присутні на сесії депутати виразили слова вдячності заступнику міського голови та поцікавилися причинами відповідного кроку. Сергій Андрійович запевнив, що таке рішення прийняв особисто за сімейними обставинами та попросив депутатів проголосувати за винесений на сесію проєкт рішення.

Міський голова Сергій Лисицький подякував Сергію Гончару за його роботу і особистий внесок у розвиток громади та висловив сподівання, що співпраця та комунікація продовжиться надалі.

Наступним рішенням сесії ради, було прийнято зміни до структури та штатної чисельності Олевської міської ради.

«Нову людину ми брати не будемо, пропонуємо вивести посаду зі структури апарату міської ради. Будемо економити бюджетні кошти», – заявив міський голова.

Депутати підтримали відповідне рішення.