Мобільна медична команда відвідала село Майдан

18 січня мобільна медична команда відвідала село Майдан. Виїзди відбуваються в рамках проєкту «Відновлення доступу до медичних послуг у громадах Житомирської області», що реалізовує ГО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн».

Цього дня у селі Майдан мобільна медична команда надала послуги для 36 пацієнтів. Зверталися в основному з серцево-судинними та ендокринологічними захворюваннями. Також були пацієнти з гострими вірусними хворобами. Психолог надавала консультації щодо того, як зменшити тривожність, як справлятися зі стресом та емоціями.

Це вже другий виїзд мобільної медичної команди до нашої громади. Раніше фахівці допомагали жителям села Калинівка.

Наступний виїзд в межах Олевської громади планується 25 січня до села Зольня.

Мобільна медична команда проводить скринінги на: цукровий діабет, хронічне обструктивне захворювання легень, серцево-судинні захворювання, втрату слуху, депресію тощо. Усі послуги є безоплатними.