Учениця Майданського ліцею отримала нагороду за креативність у конкурсі малюнків

Діти Олевської громади продовжують демонструвати свої непересічні таланти.

Учениця Майданського ліцею Єлизавета Головенко отримала особливу відзнаку у районному конкурсі дитячих малюнків «Ментальне здоров’я – очима підлітків», організованому Коростенською районною військовою адміністрацією.

Загалом участь в конкурсі взяли 59 учасників. Окрім звичних трьох призових місць, також були дві заохочувальні нагороди. Єлизавету нагородили дипломом Коростенської РВА за проявлену креативність у виконанні малюнку. Також учениця Майданського ліцею отримала приз – навушники.

Щиро вітаємо юну художницю з досягненням та бажаємо подальшого розвитку та перемог!

Також нагадуємо, що наразі триває інший конкурс для дітей до 18 років, організований Коростенською РВА – фотоконкурс на тему «Незламна весна».