Для військового з села Майдан передали тепловізор

Наші військові постійно знаходяться в умовах високого ризику та необхідності бути завжди готовими  до дій в будь-яких умовах. Саме тому виникає потреба у сучасному обладнанні, яке, в першу чергу, забезпечує захист.

Одним з таких важливих приладів є тепловізор. Тож, до міської ради звернулась мати нашого військового з села Майдан з проханням допомогти придбати тепловізійний прилад для сина, який зараз героїчно захищає Україну на Куп’янському напрямку.

За запит від військової частини захисника, ми придбали тепловізійний монокуляр AGM Taipan. Прилад придбаний за бюджетні кошти, в рамках Програми національного спротиву та територіальної оборони Олевської міської територіальної громади. Вартість тепловізора становить 51 672 гривні.

Міський голова Сергій Лисицький вже передав прилад матері нашого захисника.

Щиро дякуємо кожному військовому, нашим мужнім воїнам за захист! Слава Україні! Героям слава!