Призові місця Олевської громади на обласній виставці-конкурсі «Космічні фантазії»

Нещодавно ми повідомляли про двох абсолютних переможниць з Олевської громади у XXIІI обласній виставці-конкурсі «Космічні фантазії». Анастасія Ковальчук та Леся Існюк представлятимуть Житомирщину на всеукраїнському рівні.

Але в цій масовій виставці-конкурсі ми також маємо гідні призові місця. Ще три юні талановиті мисткині продемонстрували свої непересічні здібності і отримали заслужені нагороди.

У номінації «Література та журналістика» друге місце посіла учениця Олевського ліцею №1, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Ліна Горпиніч.

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» друге місце посіла учениця Зубковицького ліцею Катерина Гергало.

У номінації «Комп’ютерна графіка» третє місце посіла учениця Олевського ліцею №3 Єлизавета Мусійчук.

Щиро вітаємо призерок з гідним представленням Олевської громади на обласному рівні та бажаємо подальших перемог на мистецькій ниві.

Катерина Гергало

Мусійчук Єлизавета