Місцеві підприємці придбали авто для військового з Майдану

Місцевий бізнес продовжує підтримувати наших захисників та Сили оборони України. Сім’я торгового центру «Уборть», в особі Тетяни Шиш, Марини Шиш, Сергія Шибецького та Максима Рабушица, придбали автомобіль для військового з села Майдан.

Військовий Богдан Осипчук мужньо обороняє Україну на Куп’янському напрямку. Раніше для нашого захисника збирали кошти в його селі на автомобіль. Але так як підприємці вже придбали йому авто, за що ми їм дуже вдячні, то зібрані для захисника кошти підуть на інші потреби військовим, зокрема:
оголошений нами збір коштів на карту – 19 820 грн.;
Майданський ліцей – 10 381 грн.

Звіт про їх використання ми обов’язково оприлюднимо на нашому сайті та на нашій сторінці в Фейсбук.
Ще 39 500 грн. зібрав Майданський старостинський округ. Ці кошти були використані для купівлі автомобіля для військового з села Корощине, про що ми вже повідомляли.

Автомобіль для захисника з Майдану допомогли підготувати до фронту наші майстри, які всі роботи виконують безкоштовно. Ми щиро дякуємо Ярославу Іванченку, Борису Михайленку, Валерію Миколайчуку, Івану Незванову, Ігорю Данюку, Валерію Данюку та Сергію Кравчуку.

Від наших волонтерів з Новоозерянки також передали захисну сітку для нашого військового.

Ще раз висловлюємо подяку сім’ї ТЦ «Уборть» за їх внесок у наближення перемоги України! І безмежна вдячність нашим захисникам і захисницям, які боронять наші життя від ворога!

Слава Україні! Героям слава!

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту