На бюджетній комісії розглянули 12 питань

Сьогодні, 7 травня, відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.

Присутні детально розглянули 12 питань, серед них – про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади. Члени комісії одноголосно вирішили погодити надання матеріальної допомоги 19 жителям Олевської громади. Більшість осіб звертаються за допомогою на лікування. Загальна сума виділеної допомоги – 190 тисяч гривень. Дане рішення буде винесено на розгляд депутатів на черговому засіданні сесії міської ради.

Також присутні обговорили питання про збільшення балансової вартості об’єкта «Водогінні мережі м. Олевськ вул. Зарічна, Героїв Крут, Князя Олега», затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Олевської міської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради на списання основних засобів та інші.

Чергове засідання сесії міської ради відбудеться 9 травня.