В Олевському ЦДЮТ відбувся ІІ фестиваль-конкурс «Великодні зустрічі -2024»

В Олевському ЦДЮТ відбувся ІІ фестиваль-конкурс «Великодні зустрічі -2024». Даний захід продемонстрував різні таланти учнівської молоді Олевської громади: хореографічні постановки, пісенні та інструментальні номери, декламація поезії, театральні номери, виставки художніх робіт та декоративно-прикладного мистецтва.

Участь в фестивалі-конкурсі взяли учні 10 загальноосвітніх закладів громади: Олевський ліцей №2, Олевський ліцей №3, Хочинський ліцей, Замисловицький ліцей, Кам’янський ліцей, Лопатицький ліцей, Тепеницький ліцей, Зольнянська гімназія, Стовпинська гімназія, Юрівська гімназія. Також свої роботи представила вчителька Олевського ліцею №3 Галина Бурмака.

На «Великодні зустрічі» завітали міський голова Сергій Лисицький та в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Віра Ковальчук.

Сергій Іванович подякував дітям, організаторам фестивалю-конкурсу, батькам молодих талантів та привітав всіх зі святами. Він вручив подяки учасникам «Великодніх зустрічей» та символічні подаруночки.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.