Народний депутат України Юрій Павленко з робочим візитом в Олевську

З  робочим візитом до Олевська приїжджав народний депутат України від Опозиційного блоку Юрій Павленко. З політиком поспілкувались заступники міського голови Олександр Ніколайчук та Яків Осипчук, голова районної ради Віктор Троц, депутат міської ради Микола Харченко, керівники відділів і установ.

Основним питанням обговорення було недосконалість медичної реформи, зокрема для великих громад, як Олевська ОТГ. Раніше представники влади та медицини зустрілися, аби знайти шляхи вирішення проблеми оптимізації закладів первинної медицини. Відповідне звернення було прийнято на сесії міської ради, яка відбулась 8 лютого.

Також з народним депутатом обговорили освітню реформу, проблему грального бізнесу та доцільність трьохрічного бюджету в умовах сучасної України.

В Олевській міській раді три депутати VІІІ скликання представляють політичну партію «Опозиційний блок»: Микола Харченко, Ганна Кручко та Віктор Чепура.