Музична школа отримала в подарунок гітару

В Олевській музичній школі відсвяткували Перший дзвоник. Викладачі та вихованці школи підготували концерт для першокласників та гостей свята. В репертуарі були класичні музичні композиції та відомі пісні з кінофільмів.

У концерті брали участь учні школи: Токарчук Анжеліка, Стрибулевич Христина, Шапорда Владислава, Градова Аліна, Берташ Марина, Сорока Дарина, Гилюк Микита, Курбеко Денис та Дідус Данило. А також викладачі: Нестерук Тетяна, Кравченко Юлія, Талах Анжела і Ничипорчук Денис.

Пізніше директор школи Тетяна Тимків вручила грамоти про успіхи у навчанні кращим учням школи.

На святі був присутній заступник голови ОТГ, депутат Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук. Вчителі подякували йому за раніше виділені 20 тис. грн. На ці кошти були придбані три банкетки (стілець до роялю), стілець для інструментів та новенька гітара. Також Олександр Ніколайчук вручив грамоту колективу Олевської музичної школи за сумлінну працю та творчі досягнення.

Прийшли з подарунком для школи також Микола Мирончук, Микола Гергало  та Козловець Руслан. Вони подарували нову сучасну банкетку.