Відсвяткували День села Майдан

Тетяна Михайленко

З утворенням Олевської об’єднаної громади активізувалося життя окремих сільських громад. Зокрема, це пов’язано із проведенням місцевих свят – Днів села. Протягом восьми місяців ряд населених пунктів району гучно і весело відсвяткували свої умовні дні народження, дехто вперше.

Саме так, вперше, вдень 28 серпня зібралися на народні гуляння й жителі села Майдан. їх організаторами виступили в.о. старости села Олена Кравчук, завідувач клубу Микола Мирончук, завідувачка бібліотеки Людмила Потайчук. Урочиста частина і концерт відбувалися у сільському клубі, де присутніх вітали Олена Кравчук, начальник відділу культури Олевської ОТГ Ірина Кльоц, учасники художньої самодіяльності села – жіночий вокальний ансамбль, володар Гран-прі обласного фестивалю сучасної української естрадної пісні «Зорі над Убортю» 2016 року, жителька села Майдан Тетяна Михайленко, а також Назар Григорчук, Аліна Головенко. Звання «Почесний громадянин села», встановлено цьогоріч, першою отримала Тамара Василівна Ничипорчук, яка півтора десятка років, з 2001 року, працювала головою Майданської сільської ради. Відзнаки переможців в конкурсі на краще сільське подвір’я отримали родини Печури Миколи та Валентини, Остапчуків Анатолія та Любові, Павлюків Лідії та Бориса. Отримали подарунки іменинники цього дня – Олександр Волошко (до свого 40-річчя) та Ольга Рудковська, який виповнилося 55 років. Не забули відзначити й батьків наймолодшої жительки села – Вероніки Бовкун, яка народилася 3 серпня. Подякували й спонсорам свята – депутату міської ради Віктору Чепурі, бізнесменам Наталії Тартишевій, Людмилі Потайчук.

Подарунки вдома отримали й старожили села – 96-річна Ольга Іванівна та 88-річний Валентин Терентійович Гуриновичі, які прожили у шлюбі 71 рік!

Також в програмі свята був сільський ярмарок, на який господині приготували різноманітні домашні страви та випічку. Заключним святковим акордом стала вечірня молодіжна дискотека, яку проводив і був виконавцем ряду пісень Андрій Курильчук. Йому допомагала співом й Тетяна Михайленко.

День села виявився по-справжньому святковим і залишив приємні спогади та враження у його учасників.

В.КОВАЛЬ