Зрізали дуба на вулиці Пушкіна

Все частіше в деревах жителі бачать не тільки красу, а й небезпеку. Про це нагадав випадок, коли влітку величезний дуб впав на будинок і розтрощив дах.

До міської ради звернулися жителі будинку по вул. Пушкіна з проханням зрізати два дуби біля їх домівок. Дуби далекі від образу казкових, як про них писав Олександр Пушкін, один із них аварійний і це вказано в акті обстеження.

Олевські рятувальники один дуб зрізали повністю, інший лише кронували. Принаймні, небезпеки для життя та здоров’я більше не має.

На останньому засіданні виконкому міський голова Олег Омельчук звернувся до в.о. старост з проханням покращити благоустрій своїх населених пунктів «…Я попросив би вас позрізати аварійні дерева. В Жубровичах посеред села з одного пенька стоять п’ять дерев, вони засохли…але ж засохли не вчора. Подивіться на свій благоустрій і наведіть порядок, біля всіх комунальних установ скосіть траву, кропиву. .. Це елементарні питання – вирішуйте».