Конкурс читців польської поезії

20 вересня в приміщені Олевської музичної школи відбувся конкурс читців польської поезії. Визначали найкращих в двох номінаціях: польські вірші мовою оригіналу та польські поети в перекладах українською та російською мовами. Номінації, в свою чергу, ділилися на дві вікові категорії: старша та молодша.

Наприкінці заходу перед глядачами та учасниками виступив лауреат обласного та переможець регіонального конкурсу читців польської поезії Євген Пилипчук.

Цього року в конкурсі читців польської поезії взяли участь 31 учасник різного віку. Переможцям вручали нагороди на гала-концерті фестивалю польської культури «Сонячні мелодії».

В номінації «Польські поети в перекладах українською та російською мовами» нагороди отримали:

Старша категорія:

І місце – Анастасія Яроменко

ІІ місце – Лілія Коваленко;

ІІІ місце – Вікторія Існюк.

Молодша категорія:

І місце – Вікторія Гребінчук;

ІІ місце – Аліна Бреслаш;

ІІІ місце – Вікторія Гречко.

В номінації «Вірші польські мовою оригіналу» нагороди отримали:

Старша категорія:

І місце – Анастасія Яроменко;

ІІ місце – Дарія Грищенко;

ІІІ місце – Ілона Дорошенко,  Вікторія Островська.

Молодша категорія:

І місце – Олександра Коц;

ІІ місце – Віолета Хомутовська,  Марина Долібець;

ІІІ місце – Надія Пилипчук, Софія Богуцька.

Також четверо дітей отримали спеціальні відзнаки за гарну польську вимову та старанну підготовку до конкурсу, а саме: Олександра Коломієць, Анна Величанська, Вікторія Іванько, Марина Романчук.