В Олевську ліквідовують підтоплення

В Олевську проводять роботи з ліквідації підтоплень по вулицях Будівельників, Партизанська, Олени Теліги, Олевської республіки, Лесі Українки, Гоголя, О. Кошового, Чернишевського, Ареф’єва, Січових Стрільців  та однойменних провулках.

Весною та під час сезону дощів вода тут  затоплює городи, а інколи подвір’я, розмиває ґрунтові дороги, робить їх непроїзними. За допомогою техніки на цих вулицях розчищають канави обабіч доріг від бруду та порослі або ж викопують нові, встановлюють водостічні труби та роблять заїзди.

Проект виконує нещодавно створене комунальне підприємство міської ради “Олевськ-РесурсІнвест”, директором якого є депутат міської ради Руслан Вербельчук. Вартість робіт становить 1,3 млн грн.

Жителі запевняють, що не пам’ятають, щоб колись на їх вулиці проводили такі необхідні роботи.