60 жителів громади отримали матеріальну допомогу

На засіданні виконавчого комітету 26 січня було встановлено нові суми виплат матеріальної допомоги, зокрема допомога для поховання непрацюючих громадян становитиме 500 грн. Раніше отримували по 300 грн.

Також на виконкомі було вирішено надати одноразову матеріальну допомогу 60 жителям Олевської об’єднаної територіальної громади. Згідно положення, громадяни можуть отримати матеріальну допомогу один раз в рік.

Переважна більшість громадян звертаються про допомогу на лікування, 34 особи отримало по 500 грн., 13 – по 1 000 грн. Десятеро жителів громади звернулись за допомогою у похованні близьких: дітей, братів, невістки, чоловіка, батька, сестри. Всім було виділено по 500 грн., окрім жителю села Копище, якому виділили 1 000 грн. на поховання двох дітей.

Також трьом громадянам виділили допомогу на відшкодування майна, знищеного у результаті пожежі та на вирішення соціально-побутових питань.

1 коментар

• 300… 500… Це допомога? Від кого?! Не оприлюднюйте такі жахливі цифри! А то ще всі схочуть померти! Сльози на очах((((