В селі Лопатичі відсвяткували Масляну

16 лютого поблизу Будинку культури місцеві жителі зібрались, щоб зустріти стародавнє слов’янське свято проводів зими та очікування весни. Святкують Масляну цілий тиждень перед Великим постом, який триває 48 днів до Великодня.

Окрім звичних розваг, таких як пісні та танці, на жителів Лопатич також чекали українські традиційні конкурси  та ігри. З імпровізованої сцени з вітальним словом виступила в.о. старости села Наталія Горпиніч. Вона побажала всім добробуту, благополуччя та мирного неба. Привітали жителів Лопатич також заступник міського голови, депутат обласної ради Олександр Ніколайчук та депутат міської ради відповідного округу Руслан Вербельчук.

Впродовж концерту всіх частували різними смаколиками, а також головною стравою свята – млинцями.