Депутат обласної ради забезпечив Хочинську школу кухонним приладдям

14 лютого заступник міського голови, депутат обласної ради Олександр Ніколайчук разом з депутатом міської ради відповідного округу Ганною Кручко завітали до Хочинської загальноосвітньої школи. Їх зустрів завуч навчального закладу Іван Корнійчук.

Ганна Юзиківна повідомила про проблему забезпечення харчового блоку в сільській школі. Працівники їдальні звернулися з проханням купити кухонне приладдя. Олександр Ніколайчук оперативно відреагував на звернення. За його сприяння, як депутата Житомирської обласної ради, для Хочинської загальноосвітньої школи було придбано електром’ясорубку, комп’ютерні електронні ваги, велику каструлю, три чайники, миску. Раніше за сприяння депутата було придбано для школи музичну та звукопідсилюючу апаратуру.

Також Олександр Ніколайчук пообіцяв незабаром забезпечити школу новим бойлером, так як старий вийшов з ладу.