За сприяння В. Арешонкова придбано акустичну систему для сільського клубу с. Покровське

За  сприяння  народного  депутата  України  В.Ю. Арешонкова було  придбано  акустичну  систему  для  сільського  клубу с. Покровське  вартістю 51 500 грн. В сільському  клубі  завжди  проводяться  різноманітні   заходи. Апаратура,  якою  користувались клубні  працівники, була  стара, вона  видавала  жахливі  звуки під час концертів, виконавцям    приходилось  зупиняти   пісню,  поки  зав.  клубом налаштує  колонку.  З новою  акустичною  системою  працюється значно  краще, проводяться  концерти без зривів, до  сільського клубу  с. Покровське  поспішають  молоді  і  не  зовсім  молоді   за віком,  але  молоді  душею,  люди  на  вечори  відпочинку, підготовлені зав.  сільським клубом  А. М. Богдзієвич   та  керівником   народного колективу   С. Х.  Яценко. До всіх  свят  проводяться  урочисті  заходи,  концерти.

Аматори  сільського  клубу з  новою  апаратурою  на  різдвяні  свята порадували  присутніх  в  залі колядками,  щедрівками, представили  різдвяний  вертеп.  До Дня  закоханих  був  проведений вечір «Розпитаю  про  любов».  Звучали   пісні  про  кохання, проводились  конкурси.  Сценки  у  виконанні  драматичного  гуртка сприймались  глядачами  бурхливими  оплесками.  До  Міжнародного жіночого  дня,  8 березня,   підготовлена  програма  «А  жінці  для щастя  так  мало  потрібно», де  вітали  жінку,  жінку-матір, жінку-берегиню,  бабусь,  дівчат.   Народний  колектив  «Чарівниці» порадував  новими   піснями про  кохання,  про  жінку,  про  матір. На  святі  були  представлені  жартівливі  сценки  у  виконанні  дітей
 та  дорослих.   Активну участь  у  всіх  заходах  приймають: Мельничук  Андрій,  Мельничук  Марія, Рабош  Карина,  Басюк  Віталіна,  Басюк  Вероніка,  Налапко  Святослав,   Засульський  Ігор,  Басюк Артем.  У  зв’язку  з  оголошеним у  школі карантином дитячий ранок   «Весняний  привіт  мамі»   був  проведений   пізніше,  11 березня 2018 р.  Знову  був  повний  зал  глядачів.  Мами,  бабусі, рідні  зустрічали  кожен  виступ  дітей  гучними  оплесками.  Діти радували  глядачів  піснями,  танцями,  сценками. До  всіх    вище згаданих  заходів зав. бібліотекою  Яценко  С.М.  готувала різноманітні  вистави.

Громада  с. Покровське  вдячна   народному  депутату  В. Ю.  Арешонкову  за  надання   коштів  на  придбання   акустичної  системи,  завдяки якої  всі  заходи  проходять  з  новим  звучанням.  Сільським аматорам  набагато  легше  готувати   вечори  відпочинку, різноманітні  заходи.  Дай  Боже  Вам  здоров’я,  довголіття, мудрості у  нелегкій, але  благородній  роботі.

Висловлюємо  також  вдячність     уродженцю  с. Покровське (нині  жителю м. Олевськ)  Примаку  О.Г.  за доставку даної апаратури з м. Житомира  до  сільського  клубу.

в.о.старости  Н. А. Басюк