Творча майстерня «Hand made: територія творчості»

Центральна міська бібліотека   запрошує всіх бажаючих до  нашої    творчої  майстерні «Hand made: територія творчості», яка розпочала свою роботу в читальному залі і керівником  її є бібліограф 2 категорії Віра Деметрюк.  Нещодавно ми  представляли  роботи наших  юних майстринь,учасниць  творчої майстерні – ляльки-мотанки в переддень 8 березня.

Небагато часу залишилося до світлого свята Великодня, потрібно подбати не лише про святкову трапезу, але і про подарунки для близьких.

З цією метою, 29 березня в читальному залі міської бібліотеки уже вдруге продовжила свою роботу наша творча  майстерня «Hand made: територія творчості». Бібліограф Віра Деметрюк навчала всіх присутніх декорувати пасхальні яйця атласними стрічками. Приємно, що учасників майстерні стає все більше і більше, адже саме у бібліотеці діти  можуть творити власними руками те, що вони хочуть. Під час  навчань   учасники  висловлювали  свої погляди, надавали  поради один одному по  виготовленню  пасхальних подарунків. Всі  залишили майстерню задоволені і пішли додому з подарунками. Діти   дякували  бібліотечним працівникам Анастасії Рабош  та    Віри Деметрюк    за теплу та дружню атмосферу.

Чекаємо всіх  бажаючих у бібліотеці  у творчій майстерні «Hand made: територія творчості», сподіваємося Вам сподобається.

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту