Олевська музична школа виборює нагороди на всеукраїнських конкурсах

За квітень 2018 року Олевська музична школа взяла участь у обласних, всеукраїнських конкурсах та провела власний шкільний конкурс. Високий рівень знань вихованців та професіоналізм викладачів дозволив жителям Олевської громади отримали високі нагороди та відзнаки.

4 квітня в обласній музично-теоретичній олімпіаді взяв участь Сергій Дідус (викладач Т.А. Тимків). Він був нагороджений грамотою та сертифікатом за високий рівень знань.

З 19 по 21 квітня у місті Ніжин відбувся XVII Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності. Вихованці Олевської музичної школи взяли участь у трьох номінаціях (народний спів, естрадний спів і вокальні ансамблі) та отримали 4 призових диплома:

• Назар Григорчук (викладач Т.А. Тимків) – золотий диплом;
  • Марина Долібець (викладач Т.Б. Данюк) – золотий диплом;
  • дует Марія Шніпко та Марина Долібець (викладач Т.Б. Данюк, концертмейстер І.В. Горбовська) – срібний диплом;
  • Марія Шніпко (викладач І.В. Горбовська) – бронзовий диплом.

В той же час у місті Коростень два баяністи Олевської музичної школи взяли участь у ХІІ Відкритому всеукраїнському конкурсі юних баяністів-акордеоністів ім. А. Білошицького. Талановитий Сергій Дідус (баян, викладач Г.Й. Баланчук) посів І-е місце. Грамотою також був нагороджений Денис Курбеко.

21 квітня викладач Д.В. Халімончук взяла участь у IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів» у місті Київ та виборола диплом І ступеня у номінації «Академічний вокал». Крім того Діна Вікторівна взяла участь у Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни» у місті Київ та отримала грамоту за художнє виконання класичного твору в номінації «Академічний вокал».

Читайте також: Викладачі Олевської музичної школи взяли участь в олімпіаді «Голос країни».

5 квітня в Олевській музичній школі був проведений І шкільний конкурс ансамблевого виконання. Учні та викладачі школи змагалися у трьох категоріях:

• «Інструментальні ансамблі»:
    1 місце – сестри Алла та Олександра Коберник (викладач О.В. Дворак, концертмейстер Ю.М. Кравченко);
    1 місце – Денис Курбеко та Сергій Дідус (керівники А.А. Талах, Д.П. Ничипорчук);
    2 місце – Дарія Денякова і Надія Шапошнікова (викладач Д.В. Халімончук);
    3 місце – Іванна Жавино та Анастасія Шепетько (викладач Д.В. Халімончук).
  • «Вокальні ансамблі»:
    1 місце – Марія Шніпко та Марина Долібець (викладач Т.Б. Данюк);
    2 місце – Любов Редько та Нікіта Долібець (викладач Т.Б. Данюк);
    2 місце – Аліна Бреслаш та викладач І.В. Горбовська;
    3 місце – Іванна Жавино та Софія Горпинич (викладач Д.В. Халімончук).
  • «Змішані ансамблі»:
    1 місце – Марина Берташ та викладач Ю.М. Кравченко;
    2 місце – Анна Яременко та викладач Ю.М. Кравченко;
    2 місце – Аніта Бобко та викладач Т.Б. Данюк;
    3 місце – Нікіта Долібець та викладач І.В. Горбовська;
    3 місце – Ансамбль саксофоністів (викладач В.В. Михайленко, концертмейстер Т.О. Нестерук);
    3 місце – Ансамбль скрипалів (викладач О.В. Дворак, концертмейстер Ю.М. Кравченко).