Олевський ЦХЕТУМ презентував непересічні таланти

4 травня відбувся звітний концерт Олевського Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді. Були представленні найкращі номери талановитих вихованців закладу.

У фойє ЦХЕТУМу були представленні виставки гурткових якісних робіт, серед них:  бісероплетіння, образотворче мистецтво, моделювання одягу. Також був представлений новий вид занять в Центрі – малювання на піску.

Маленькі та юні вихованці ЦХЕТУМу дивували глядачів своїми непересічними талантами. Лауреат обласного конкурсу «Таланти багатодітної родини» Вероніка Мамич і Софія Нагорна заспівали «Рідна серцю Україна» (керівник Олександр Талах), Дарина Покальчук і Поліна Ковальчук подарували глядачам «Посмішку» (керівник Артем Курбеко), Данило Шибецький, вихованець гуртка вокального співу, заспівав пісню «Козаки», Валерія Курбеко виконала пісню «Дощик», дипломант Міжнародного конкурсу «Калейдоскоп талантів» Наталія Власюк вийшла на сцену з «Весняною піснею», а тріо «Перлина» заспівали пісню «Вишиванка».

Найбільше овацій глядачі подарували виконавцям танцювальних номерів. Дипломанти Міжнародного конкурсу хореографічний колектив «Тіп-Топ» (керівник Ольга Настасюк) представили танці: «Під сопілку», «Баю-бай», «Для мами», «На галявині».

Дипломанти Міжнародного конкурсу «Калейдоскоп талантів» хореографічний колектив «Сузір’я» презентували номери: «Крутуха», «Парад мухоморів», «Донечка», «Літечко», «З сиром пироги», «На крилах птаха», «Україночки».

Заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту Олевської міської ради Алла Гаврилюк привітала переможців та учасників міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів та вручила почесні грамоти: Колодяжній Карині, Дробуш Анастасії, Вакуліч Ангеліні, Баланчук Віті, Курельчук Анні, Дрогальчуюк Валерії, Козловець Оксані, Ничипорчук Віті, Колодзінській Валентині, Мамич Вероніці, колективам «Тіп-Топ» та «Сузір’я». Крім того відзнаки отримали керівники гуртків Олевського ЦХЕТУМу.

Пізніше на сцену були запрошені Власюк Наталія, Гілюк Анна і Хлань Наталія для вручення сертифікатів випускникам і нагородження в номінації «Лідер року». Методист ЦХЕТУМу Євгенія Гур’єва привітала дівчат з успішним закінченням навчання, вручила сертифікати та подарунки. Лідером року стала Гілюк Анна.

Євгенія Андріївна також подякувала місцевій владі та спонсорам, які допомагають Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді. За ініціативи заступника міського голови Якова Осипчука в закладі з’явилась можливість навчитися малювати на піску. Депутати Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук та Сергій Крамаренко неодноразово надавали фінансову допомогу, зокрема на тканину для пошиття сценічних костюмів.

Читайте також: В Центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді встановили енергозберігаючі вікна.

Завершився звітний концерт фінальною піснею, до якої долучилися всі учасники концерту.