Виставка квітів на святі «Week-end в Олевську»

Під час святкування «Week-end в Олевську»  в центрі міста олевчани та гості міста могли насолоджуватись виставкою квітів та квіткових букетів. До виставки запрошувались всі бажаючі.

Цього року багато жителів громади виявило бажання взяти участь у виставці, серед них: Помін Анастасія Валерівна, Левковський Іван Миколайович (магазин «Живі квіти»), колектив КУ «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради», колектив відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради, колектив територіального центру соціального обслуговування Олевської міської ради, колектив управління праці та соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації, колектив служби у справах дітей Олевської райдержадміністрації , родина Мидловець Тамари Миколаївни, родина Омельчук Галини Григорівни та Василя Олександровича, родина Ісупової Галини Захарівни та Олександра Миколайовича, родина Лук’янчук Ганни Михайлівни та Юрія Володимировича, родина Савченко Валентини Миколаївни та Анатолія Володимировича, родина Торгонської Альони Вікторівни та Олексія Івановича, родина Вакуліч Алли Миколаївни та Ігоря Андрійовича, родина Чорної Галини Миколаївни та Ігоря Михайловича, родина Ковалінської Тамари Михайлівни, родина Ульянової Надії Федорівни, родина Кондратовець Людмили Андріївни, родина Рябой Надії Володимирівни.

Кожна квіткова композиція мала оригінальну назву: «Ніжна наречена», «Квітковий вернісаж», «Веселкові квіти», «Сімейний букет» та ін.

Міський голова Олег Васильович Омельчук нагородив подяками міської ради всіх учасників виставки, а також подарунками.