Інформація про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря ЦПМД

ІНФОРМАЦІЯ

конкурсної комісії з проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства«Олевський Центр первинної медичної допомоги»Олевської міської ради

08 серпня 2018 року проведено перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу  на зайняттявакантної посади головного лікарякомунального некомерційного підприємства«Олевський Центр первинної медичної допомоги»Олевської міської ради, на якому розглянуто питання про формування оголошення щодопроведення конкурсу  на зайняттявакантної посади головного лікарякомунального некомерційного підприємства«Олевський Центр первинної медичної допомоги»Олевської міської ради.

В результаті обговорення зазначеного питання комісія одноголосно прийняла рішення:

1. Затвердити текст оголошення з урахуванням пропозицій та зауважень членів конкурсної комісії.
  2. Доручити Русину Ю.Г., голові комісії, забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Олевської міської ради згідно чинного законодавства.