Подяка за дарунки

Дирекція  централізованої бібліотечної системи Олевської  міської ради, бібліотечні працівники та користувачі бібліотек  Олевської ОТГ  щиро вдячні  депутату обласної ради Крамаренку Сергію Михайловичу за подаровані  ігри для дітей. Саме завдяки  даному подарунку діти зможуть  розвивати свої здібності, вчитися спілкуватися  з друзями. Ваша підтримка – це свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем бібліотек громади  і розуміння важливості нашого звернення.  Велике дякую Вам за Вашу натхненну  і самовіддану працю, за віру у майбутнє нашого краю.

Нехай Вас завжди і всюди зігріває любов і повага, а Ваша домівка  буде осяяна світлом миру і добра. Сподіваємося, що і надалі Ви будете опікуватися  бібліотеками Олевщини.   Минатимуть роки, віки, тисячоліття, змінюватиметься світ, та незмінним залишаться Любов, Добро та Милосердя, яке випромінюєте і несете Ви.

З повагою, директор ЦБС   Сібірьова Л.В., колектив бібліотечних працівників.