В Олевську відбувся святковий захід до Дня Святого Миколая

18 грудня в міському Будинку культури відбувся концерт  для дітей  з сімей опікунів/піклувальників, прийомних сімей, внутрішньо переміщених, дитячого будинку сімейного типу та дітей учасників АТО Олевської ОТГ.

Перед концертом працівники КУ «ЦСССМ Олевської міської ради» діткам вручили солодкі подарунки від міської ради.

Концерт розпочався з тематичної театральної вистави «В офісі Святого Миколая», яку підготували до свята учні з музичного театру Олевської музичної школи.

Музичні композиції дарували присутнім вихованці музичної школи, ЦХЕТУМу та Будинку культури. Також свої танцювальні номери продемонстрували танцювальні колективи: «Модерн», «Тіп-топ» та «Сузір’я».

Організатори заходу привітали усіх зі святом та сердечно побажали, аби щира радість та злагода освітили кожну оселю, а благодать святого покровителя завжди зігрівала душу.

Свято вийшло яскравим та веселим. У дітей і у дорослих  воно залишило у душі тепло та світло, надію на щасливе майбутнє.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі фейсбук.