Кубок Міжнародного волейбольного турніру Анатолія Дубчака відтепер перехідний

Традиційно на початку весни в Олевську проходить Міжнародний турнір з волейболу пам’яті Анатолія Дубчака. Цього року у організації турніру відбулися нововведення: кубок переможців відтепер буде перехідним.

У турнірі брали участь команди Житомирської області та Білорусі у двох вікових категоріях. Серед ветеранів грали команди м. Олевськ, ДП «Ємільчинське лісгове господарство», смт. Лугини та Республіки Білорусь. Серед молоді грали команди м. Олевськ, с. Жубровичі, с. Лопатичі, с. Варварівка та Городницької ОТГ.

На відкритті турніру серед ветеранів були присутні голова Житомирської обласної ради, голова Житомирської обласної федерації волейболу Володимир Ширма, заступник міського голови Олександр Ніколайчук, депутат Житомирської обласної ради Олег Казюк, голова федерації волейболу Олевщини Олександр Паламарчук, арбітр турніру, вчитель Жубровицької ЗОШ Михайло Євдокимов та інші.

У ході напруженої боротьби переможцем Турніру з волейболу пам’яті Анатолія Дубчака серед ветеранів стала команда смт. Лугини, ІІ місце посіла команда Ємільчинського лісгоспу, ІІІ місце – команда м. Олевськ, IV місце – команда Білорусі.

Серед молоді І місце виборола команда «BMW» с. Варварівка, ІІ місце – Городницька ОТГ, ІІІ місце – «Яструб» м. Олевськ.

Спонсорами турніру стали: депутат Житомирської обласної ради Олег Казюк, голова Олевської РДА Дмитро Лазаренко, приватні підприємці: Володимир Катинський, Валерій Гарбовський, Дмитро Саух, Володимир Макарчук, Олександр Андрющенко, Олег Карпов.

Довідково. Анатолій Дубчак в минулому був головою відділу молоді і спорту Олевської державної адміністрації, піднімав та популяризував волейбол на Олевщині. В 1996 році був жорстоко вбитий разом зі своєю сім’єю серійним вбивцею Анатолієм Онопрієнком.