Конкурс на заміщення вакантної посади

Олевська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії  відділу регулювання земельних відносин управління земельних відносин виконавчого апарату міської ради на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною, що потребує домашнього догляду до дня фактичного виходу.

Основні вимоги до кандидатів:

–  громадянство України;

– досконале володіння державною мовою;

– знання основ діловодства;

– освіта базова вища за освітнім рівнем бакалавр, спеціаліст або магістр за кваліфікацією геодезія, картографія або землеустрій.

– володіння основними навичками роботи на комп’ютері;

– військовий квиток (для військовозобов’язаних);

– без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Олевської міської ради такі документи:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається  про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

– 2 фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту;

– декларацію про майно, витрати, доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та  членів своєї сім’ї;

– копію паспорта громадянина України;

– копію ідентифікаційного коду.

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

За додатковою інформацієюзвертатися до керуючого справами виконавчого комітету міської ради Русина Ю. Г. у робочі дні за телефоном: 098 836 4478 з 09.00 год. до 18.00 год.

Документи щодо участі у конкурсі приймаються у робочі дні протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення за адресою: м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська 4.