Які ж пільги держава надає багатодітним родинам?

В Олевському наразі проживає майже 900 багатодітних родин.

Так, з 1 квітня 2019 року в Україні запровадили ще один вид соціальної допомоги для багатодітних сімей. На кожну третю та наступну дитину виплачуватимуть по 1,7 тис. грн до досягнення нею 6-річного віку.

Наразі в районі 468 багатодітних  родин, в яких проживають діти до шести років. До управління праці та соціального захисту населення  надійшло 366 заяв від багатодітних сімей щодо оформлення та призначення допомоги на дітей.

Нагадуємо, що доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної родини, має змогу з 1 квітня 2019 року оформити додаткову допомогу на дитину. Наприклад, якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 тис. 700 грн. І навіть, якщо дитині зараз п’ять років, то можна отримувати ще 12 місяців по 1,7 тис. грн (20,4 тис. грн за рік). У разі, коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

 Крім того, відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» для багатодітних сімей доступні ще такі пільги:

 – 50% знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю);

 – 50% знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб. Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю.

 – 50% знижка вартості палива, у тому числі рідкого, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення;

 – позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50% від затверджених тарифів.

Пільги багатодітній сім’ї надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу 2690 грн.

За детальною інформацією щодо отримання пільг багатодітним родинам звертатись за адресою управління праці та соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації, м.Олевськ в.Привокзальна,5 тел.2-17-70

 

 

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту