Депутати відмовили у закритті станції Олевськ.

На черговому засіданні сесії міської ради було розглянуто рішення про надання згоди на закриття станції Олевськ.

До міської ради надійшов лист начальника підрозділу «Коростенська дирекція залізничних перевезень» Володимира Мишина, у якому зазначалось, що у зв’язку з малодіяльністю та збитковістю станції Олевськ за підсумками роботи ІІ півріччя 2018 року, доцільно закрити станцію Олевськ для роботи параграфами 1 Тарифного керівництва №4 «Прийом і видача по вагонних відправок вантажів, що допускаються до зберігання на відкритих площадках станцій» та 3 «Прийом та видача вантажів повагонними та дрібними відправками, що навантажуються-вивантажуються цілими вагонами лише на під’їзних коліях та місцях незагального користування». Олевською міською радою було підготовлено проект рішення про відмову в наданні згоди на закриття станції Олевськ.

Попередньо це питання розглядалось на постійній комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного  розвитку. 18 квітня під час сесії депутати без обговорень підтримали проект рішення про відмову у наданні згоди на закриття станції Олевськ.