Олевська ОТГ пройшла конкурсний відбір на участь у проекті «Культурний розвиток громад». Відео

Проект «Культурний розвиток громад», що проводиться АССОГУ за підтримки Українського культурного фонду, виходить на завершальну стадію. Впродовж трьох місяців тривали регіональні інформаційні зустрічі, конкурс проектів від громад, які зацікавились ідеєю навчитися оформлювати проекти, що зроблять громаду відомою, туристично привабливою та, зрештою, приведуть її до економічного зростання через розвиток власної культури. За результатами роботи конкурсної комісії найбільш мотивовані та творчі громади взяли участь у навчанні – відвідали три тренінги, виконували домашні завдання на он-лайн платформі проекту, в результаті чого визначилися з тим, яка місцева «родзинка» буде основою розвитку їх території. Навчання, які проводили досвідчені тренери, що мають значну історію власного успіху в розкритті потенціалу сіл та міст України – Ірина Каць та Павло Третьяков. Учасники формують плани покращення культурних послуг.

Конкурсний відбір на участь у проекті «Культурний розвиток громад» пройшли Олевська громада, Краснопільська громада Вінницької області, Царичанська ОТГ, Межівська громада, Покровська ОТГ, Миколаївська громада, Чумаківська ОТГ, Пулинська ОТГ, Довбиська громада,  Широківська ОТГ, Нижньовербізька ОТГ, Витвицька ОТГ, Верхнянська ОТГ, Букачівська громада, Долинська громада, Узинська громада, Великолюбінська ОТГ, Воскресенська громада, Баштанська ОТГ, Авангардівська громада, Засульська ОТГ, Шпанівська громада, Плавинищенська громада, Комишанська громада, Новослобідська громада, Краснопільська ОТГ Сумської області, Новосільська громада, Солобковецька ОТГ, Мостівська ОТГ, Красносільська ОТГ Одеської області.

Таким чином представники громад з різних областей України працювали над розробками, що сприятимуть розвитку їх територій.

Головна ідея втілення проекту – участь громад у різноманітних конкурсах, пошуку «донорів» для власної території, розвитку «зеленого туризму» та відродження й збереження історії та культурних традицій.

Український культурний фонд