Міський голова Олег Омельчук відвідав садочок в селі Зольня

Продовжується капітальний ремонт дитячого садочка в селі Зольня. В рамках проекту «Капітальний ремонт (заходи енергозбереження) будівлі дошкільного навчального закладу №25 «Чебурашка» по вул. Морозова, 3 в с. Зольня, Олевського району, Житомирської області» було замінено та утеплено дах, наразі проводяться роботи з ефективної термосанації. Раніше, у 2017 році, у дитячому садочку було замінено вікна та двері на металопластикові.

Міський голова Олег Омельчук, а також його заступник Сергій Мельник відвідали об’єкт аби подивитись як тривають роботи. На місці вони зустрілись з завідуючою закладу дошкільної освіти Ганною Омельчук та поспілкувались про функціонування садочку.

Період реалізації проекту розпочався у 2018 році. Загальна кошторисна вартість об’єкта становить понад два мільйони гривень. Ці кошти надійшли як субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.