Святкування Дня незалежності України

24 серпня в Олевську відбулись святкові заходи, приурочені до Дня незалежності України. З самого ранку у церквах міста відбулась служба за добробут, мир та процвітання України. Відвідали Свято-Миколаївську церкву й міський голова Олег Омельчук, його заступники Олександр Ніколайчук та Сергій Мельник, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин, депутати міської ради Ярослав Іванченко та Руслан Вербельчук.

По завершенню служби відбулось урочисте покладання квітів до Обеліска Слави, пам’ятника воїнам-афганцям, меморіального комплексу загиблим воїнам АТО та пам’ятного знаку з нагоди 70-річчя Олевської республіки.

Через карантинні обмеження масштабного святкування Дня незалежності України цього року не було, втім цікава розважальна програма передбачалась. Це й історичний-диспут «Становлення незалежної України», і фотовиставка та цікаві фотозони.

Традиційно відбулось й нагородження жителів громади з нагоди цього свята. Про це читайте на сайті Олевської міської ради.

У сквері в центрі міста артисти та колективи громади подарували для присутніх свої музичні вітання.