Як депутати VII скликання Олевської ОТГ ходили на сесії?

25 жовтня відбудуться вибори до місцевих рад, в тому числі до Олевської міської ради. За цю каденцію депутатів VII скликання було проведено 60 сесій, втім, три з них ділились на два пленарних засідання. Тож депутати мали 63 рази відвідати сесії міської ради, аби прийняти необхідні для місцевих жителів рішення.

У 2020 році відбулись зміни у складі депутатського корпусу. Депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Халімончук достроково склав свої повноваження. Його місце зайняв наступний за черговістю кандидат в депутати від відповідної партії – Сергій Балюрко.

За ці чотири роки жодного пленарного засідання не пропустив лише один депутат – Олег Ковальчук («Народний фронт»).

Гарно відвідували сесії, тобто мають до 10% пропусків засідань, також: Віталій Шейко («Солідарність») – 3% пропусків, Ярослав Іванченко («Наш край») – 6%, Станіслав Бідюк («Українська народна партія») – 8% та Ганна Кручко («Опозиційний блок») – 10%.

Проте, тих депутатів, які пропустили більше половини всіх засідань сесій ради п’ять: Сергій Гончар («Радикальна партія Олега Ляшка») – 52%, Богдан Лозян («Народний контроль») – 52%, Валерій Гарбовський («Наш край») – 56%, Леонід Хомутовський («Радикальної партії Олега Ляшка») – 65%. Найбільше пропусків засідань сесії за цю каденцію у Валерія Повара («Солідарність») – 78%, він був відсутній на 49 засіданнях сесії ради, відвідав всього 14.

Близько третини пропущених засідань сесій ради і більше у депутатів: Віктора Чепури («Опозиційний блок») – 48% пропусків, Зеновія Фіца («Українська народна партія») – 46%, Петра Бубенка («Солідарність») – 46%, Василя Снігура («Українська народна партія») – 44%, Віктора Осипчука («Солідарність») – 44%, Володимира Халімончука («Радикальна партія Олега Ляшка») – 44%, Юрія Шевчука («Солідарність») – 38%, Валентина Торгонського («Солідарність») – 38%, Миколи Харченка («Опозиційний блок») – 37%, Анатолія Повара («Народний контроль») – 33%, Віктора Хланя («Наш край») – 32%, Володимира Ковальчука («Солідарність») – 32%.

По політичним партіям найкращий показник відвідування сесій ради за цю каденцію у партії «Народний фронт» – всього 12% пропусків. На другому місці «Батьківщина» – 21% пропусків. Не погані показники також у «Нашого краю» – 26%. Близько третини пропущених засідань сесій у партій: «Опозиційний блок» – 31%, «Українська народна партія» – 33%, «Радикальна партія Олега Ляшка» – 34% та «Народний контроль» – 39% пропусків. Найнижчі показники відвідувань сесій у депутатів «Солідарності» – 40 % пропусків.